ן
 
 
 
                                       
                           
         להזמנת יינות מחנות היקב עד ביתך - לחץ כאן   
 
סדרת נווה מדבר:
 
סדרה המנציחה את החדשנות והמקוריות של יינן היקב. בלנדים נפלאים של מבחר זני ענבים אשר נבצרו מחלקות שונות ברמת הנגב ובהר הנגב 
 
 

נווה מדבר לבן  2020
 
הרכב- מכיל 80% שרדונה 20% סוביניון בלאן  מכרם חלוצה. 
 
הכרמים- הענבים נבצרו בבציר ידני בשעות הבוקר המוקדמות  בכרם חלוצה שבבעלות היקב באזור רמת נגב  בסמוך למושב קדש ברנע.  הכרם גדל על קרקע לס חול וגיר בגובה 300 מטר ונהנה מהפרשי טמפרטורות קיצוניים ויובש המאפיינים את האזור המדברי.
 
תהליך ההכנה- הענבים עוברים מעיכה ומיד לאחר מכן הפרדה מהקליפות, לשימור הצבע הבהיר של הנוזל הראשוני. לאחר מכן התירוש עובר השריה קרה במכלי נירוסטה על מנת להגיע לנוזל נקי לפני תסיסה, בהמשך היין עובר תסיסה קרה ואיטית לשימור מיטבי של ניחוחות וטעמי הפרי. בתום התסיסה היין עובר שפייה ראשונית ולאחר מכם אחסון במכלי נירוסטה בטמפרטורה נמוכה על מנת למנוע את התסיסה המלולאקטית, לאחר יצוב בקור. היין עובר סינון ביקבוק ופיקוק.
 
מאפיינים: יין לבן יבש . כוהל 12.5%  היין יבש ובעל חמיצות נעימה הצבע צהבהב כמעט שקוף -ירקרק. היין עבר ייצוב בקור. ביין מורגשים טעמים של תפוח גויאבה ופירות הדר עם סיומת וניחוח פרי טרופי.
 
המלצת הגשה-היין מומלץ להגשה כשהוא מצונן היטב ל 6-8 מעלות.  יין זה יתאים למנות דגים ועוף וכן, ישתלב נפלא עם מנות מתובלות היטב ועם מנות מהמטבח האסיאתי.
 
                                להזמנת יינות מחנות היקב עד הבית - לחץ כאן                                            


יצירת קשר
קוד האבטחה שהוזן לא תקין
Blacknet.co.il - בניית אתרים