היינות
 

 
 
סדרת רמון:

 סדרת העל של היקב. סינגל ויניארד.

 כל שנה בעונת הבציר נבחרים מכרם קדש ברנע ,חלוצה והכרמים בחוות הר הנגב שיחי    הגפנים האיכותיים והמצטיינים שהניבו את הפרי הטוב והמעניין ביותר.

תהליך ייצור היין מתחיל בזמירה ובדילול הגפנים בזמן הגידול על מנת לשמור על יבולים נמוכים שיבטיחו את איכות הפרי. הענבים המובחרים נבצרים בבציר ידני וקפדני בשעות הבוקר הקרירות. ביקב, לאחר המעיכה  מתחיל תהליך תסיסה מבוקר למיצוי הצבע והטעם מהקליפות והתירוש. בסיומו, מתחיל תהליך התבגרות ארוך בחביות עץ אלון צרפתי לפרק זמן של 16-18 חודשים ועוד מס´ חודשים בבקבוק. 

  

קברנה  סוביניון , רמון  2017

הרכב: מכיל 100% קברנה סוביניון  מחלקה בכרם עבדת.

הכרמים: הענבים נבצרו בשעות הבוקר המוקדמות בחלקת קברנה סוביניון בכרם עבדת. הכרם ניטע בשנת 2001 בחוות כרמי עבדת באזור הר הנגב, על קרקע לס, גיר וחרסית, בגובה 700 מטר. הכרם נהנה מהפרשי טמפרטורות קיצוניים ויובש המאפיינים את האזור המדברי.

מאפיינים: יין אדום יבש. 14% אלכוהול. ליין גוף בינוני-מלא וחמיצות טובה. הצבע סגול חי ועמוק, כמעט אטום. מתקבל ע"י סינון גס, ייצוב ושמירה קפדנית ממגע עם חמצן.

המלצת הגשה: היין מומלץ לשתייה בטמפרטורה של 16 מעלות. החמיצות תאפשר ליין ללוות מנות בשר עתירות שומן כמו אנטרקוט ואסאדו. הגוף הבינוני-מלא ישתלב נהדר עם פסטות ומאכלי ים.

תאריך מילוי: מאי 2019

   יצירת קשר
קוד האבטחה שהוזן לא תקין
Blacknet.co.il - בניית אתרים