טעימות יין

טעימות יין, במסגרת סיורים ביקב, נושאים יתרונות רבים. מתכננת מסיבת יום הולדת עם החברות? ברצונכם לארגן אירוע גיבוש מטעם העבודה? בין אם מדובר באירוע כזה או אחר, כדי לחגוג את החיים ולמצות אותם היטב מומלץ ליצור קשר עם יקב רמת הנגב. יקב זה נוסד מתוך חזון ותשוקה אמתית להפריח את השממה – וליצור עולם ומלואו באזור ייחודי זה. במקביל, נדגיש כי מדובר ביקב הבוטיק המשפחתי הראשון שהוקם בנגב.

טעימות יין: שלבי הטעימה

מדובר בכוכב האמתי של כל חגיגה וסעודה. הכוונה היא כמובן ליין משובח ואיכותי. בין אם מדובר בארוחת חג, חתונה מרגשת, הרמת כוסית בעבודה, פרישה לגמלאות או שמא מדובר במעמד חגיגי אחר – בזכות כוס יין טעימה ומשכרת אנו נרגיש מאושרים וטובי לב. במקביל לכך, ישנם רבים המעוניינים להעמיק את ידיעותיהם וללמוד עוד על תחום היין; לימוד מקצועי הכולל כמובן את החלק החשוב מכל: טעימות יין.

תמיד תהיתם איך טועמים יין במקצועיות? מעוניינים להרחיב את ידיעותיכם בכל הנוגע אל תחום היין? לאורך מפגש מסעיר ומרגש זה, תוכלו לרכוש ידע מקיף על שלבי הטעימה השונים של היין. שלבי טעימה אלו כוללים, בראש ובראשונה, את אופן המזיגה של היין לכוס. כמו כן, את היין יש למזוג לכוס מתאימה – עד לכדי 1/3 או 1/4. וזאת, כאשר את היין יש להגיש בטמפרטורה המדויקת והרלוונטית.

בהמשך, תתרשמו מהמראה של היין והצלילות, הצבע שלו כמו גם בועות התסיסה שהוא מציג. בנוסף, תלמדו כיצד להריח נכון את היין תוך שאיפת הריח לשם התרשמות מהמרכיבים השונים של היין. כעת, מגיע שלב הטעימה בפועל: החל מלגימה קצרה וקטנה ועד גלגול הנוזל בחלל הפה – כך תוכלו להתרשם משלל הטעמים של המשקה.

טעימות יין עשיר בטעם

כאמור, ישנם שלבים שונים לצורך טעימת יין מדויקת. מעוניינים גם אתם לרכוש ידע בתחום זה? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל יקב רמת הנגב. יקב זה כולל כרם המתפרש על פני כ-60 דונם. כמו כן, אדמת הכרם הינה מאווררת ועשירה במינרלים. כך, מתקבלים מגוון סוגי יינות מרשימים, איכותיים ועשירים בטעם.

נגישות
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקה
   החל קופון
   להתראות!
   אינך בגיל המתאים לבצע רכישות באתר.
   ברוכים הבאים לרמת נגב
   האם את/ה מעל גיל 18?

   אזהרה: מכיל אלכוהול
   מומלץ להימנע משתיה מופרזת