יינות מומלצים

יינות מומלצים

ישנם עשרות רבות של זני ענבים מהם מייצרים יינות אדומים ולבנים, אבל באופן לא מפתיע, ישנם מספר זנים בולטים שמהווים את המבחר מתוכו בוחרים מרביתנו את היינות שלנו בסופר או בחנות היינות. המדובר בזנים בולטים ומוכרים כמו מרלו, קברנה סוביניון, שיראז וכדומה. הסיבה לכך היא שמרבית זני היינות מגיעים עם טעמים מובחנים מאוד אליהם אנחנו פשוט לא רגילים. הציבור הישראלי וכך גם נכון לגבי ציבורים רבים בעולם כולו, רגיל למספר זנים של יינות מומלצים והשאלה היחידה שמטרידה את מרביתנו היא את היין של איזה יקב, איזה בציר ואיזו סדרה אנחנו הכי אוהבים וזה אולי המקום להכיר את הקטגוריה של יינות בוטיק מומלצים.

מה זה יינות בוטיק?

יינות בוטיק הם יינות המיוצרים ביקבים קטנים, השולטים על כל רכיבי הייצור של היין, החל מנטיעת הכרם, דרך בציר הענבים וכלה במתודולוגיות ייצור עצמאיות, בדרך כלל סודיות אותן פיתחו היקבים עצמם. התוצאה היא כמובן יינות מאותם זנים של ענבים אבל עם מאפיינים שונים של טעם, מרקם וארומה. אין בכך כדי לומר שכל יינות הבוטיק הם יינות טובים, אבל אפשר בהחלט לומר שהם כולם מובחנים מיינות המיינסטרים של היקבים הגדולים ושמרגע שאהבתם סדרה של יינות מומלצים מבית יקב בוטיק, יהיה לכם קשה מאוד להיפרד מאותם יינות.

מהם יינות בוטיק מומלצים?

ובכן, הדבר הראשון שצריך להגיד בהקשר זה הוא שבישראל פעילים עשרות יקבי בוטיק החל מרמת הגולן בצפון, דרך השרון והשומרון במרכז וכלה בישובים קסומים בנגב. כל היקבים הללו יודעים לייצר יינות מומלצים ממגוון זנים של ענבים, אבל לכל יקב יש שילוב מובחן של טעם, מרקם וארומה וזאת עובדה כמעט מתמטית שאף אחד לא יכול להתחבר לכל השילובים האלה באותה מידה. במילים אחרות, עצם העובדה שמדובר ביין בוטיק, לא אומרת שאתם תאהבו את היין הזה. מה שאתם כן רוצים לעשות הוא לבחון יינות בוטיק מומלצים בחוגים החברתיים שלכם או במגזינים מקצועיים, לטעום ולבדוק ומהר מאוד תוכלו למצוא את יקב הבוטיק שמאותו רגע יוכל ליהנות מכם כלקוחות קבועים.

יקב רמת נגב הוא אחד מיקבי הבוטיק המובילים בישראל, יקב עם סיפור משפחתי ואהבה עזה לכרמים, ענבים ויינות איכות בישוב קדש ברנע בנגב. ליקב רמת נגב ישנן מספר סדרות של יינות בוטיק מומלצים לרבות נווה מדבר, רמון, אקסודוס ועוד ולפחות אחת מהסדרות האלה יכולות להיות בקלות הסדרה המועדפת שלכם… לנצח?! רוצים לנסות? התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 08-6555849.

נגישות
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקה
   החל קופון
   להתראות!
   אינך בגיל המתאים לבצע רכישות באתר.
   ברוכים הבאים לרמת נגב
   האם את/ה מעל גיל 18?

   אזהרה: מכיל אלכוהול
   מומלץ להימנע משתיה מופרזת