יקבים בישראל

יקבים בישראל

היום זה אולי נשמע לכם מובן מאליו, אבל לא תמיד נהנתה ישראל מכל כך הרבה יקבים ומהמגוון העצום של יינות מיינסטרים ויינות בוטיק, שכמה מהם זוכים בפרסים בינלאומיים על בסיס כמעט קבוע. בשני העשורים האחרונים חלה התפתחות מהירה ומשמעותית של יקבים בישראל, רובם במודל של יקבי בוטיק המביאים אל השולחן יינות ייחודיים, המבוססים על עקרונות סופר מקצועיים ומתודולוגיות ייצור ייחודיות של כל יקב בנפרד. מגמה זו העשירה מאוד את מגוון היינות, הטעמים, המרקמים ועינוגי הארומה מהם יכול הצרכן הישראלי ליהנות ולא פחות ממנו, גם צרכנים בינלאומיים בכל רחבי העולם.

האם נכון לקנות יין לפי יקב?

ובכן, התשובה היא כן ולא. ככלל, אם אין לכם סוג ספציפי של יין אותו אתם אוהבים ושבו אתם דבקים, הרי שהבחירה שלכם את היין הבא שתקנו תלויה בחנות אליה אתם בוחרים להיכנס וביקבים המציעים בה את היינות שלהם. הבחירה שלכם את היין תהיה בסופו של דבר מתוך אותו מבחר. זה אומר שעוד לפני שאתם בוחרים את היין הספציפי, עליכם לבחור את החנות בה תקנו אותו ואת היקב בו יוצר היין. יחד עם זאת, ישנם לא מעט יקבים בישראל ובכל אחד מן היקבים הללו ישנם מספר יינות שאתם עשויים מאוד לאהוב לצד יינות שיהיה לכם פחות טבעי להתחבר אליהם. לצד זאת, אם יש יקב שאתם מתחברים מאוד לסדרת יינות מסוימת שלו, בהחלט ייתכן שבאותו היקב תוכלו למצוא אפשרויות רבות נוספות שימצאו חן בעיניכם. אבל בשורה התחתונה, יין בוחרים לפי היין ולא לפי אף פרמטר אחר. זה דורש קצת ניסוי וטעיה אבל כשמגיעים ליין המנצח, זה שווה הכל.

יקבים תעשייתיים או יקבי בוטיק?

כאמור, ישנם לא מעט יקבים בישראל, חלקם מאוד ותיקים וחלקם חדשים, חלקם תעשייתיים וחלקם יקבי בוטיק מתמחים. בכל אחד מהיקבים האלה אתם יכולים למצוא את היין המועדף עליכם ובכל זאת, אם אתם מחפשים טעמים מובחנים, חדשים ומודגשים ביחס לסטנדרטים של המיינסטרים, אתם בהחלט רוצים לנסות סדרה או שניים של יקבי בוטיק מובילים.

יקב רמת נגב הוא אחד מיקבי הבוטיק המובילים בישראל, יקב סופר מקצועי עם סיפור משפחתי מרתק, הפועל בישוב קדש ברנע שבנגב המערבי. אצלנו ביקב רמת נגב תוכלו למצוא שלל סוגי יינות בוטיק ומיינסטרים בסדרות קדש ברנע, רמון, אקסודוס, נווה מדבר ועוד. רוצים לנסות כבר עכשיו את הטופ שיודעים יקבים בישראל להציע? הזמינו פה באתר או התקשר אליו בטלפון 08-6555849.

נגישות
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקה
   החל קופון
   קופונים זמינים
   negev10 קבל 10% 10% הנחה נוספת לרגל יום העצמאות ה- 76 למדינת ישראל
   קופונים לא זמינים
   member10 קבל 10% 10% הנחה לחברי מועדון
   להתראות!
   אינך בגיל המתאים לבצע רכישות באתר.
   ברוכים הבאים לרמת נגב
   האם את/ה מעל גיל 18?

   אזהרה: מכיל אלכוהול
   מומלץ להימנע משתיה מופרזת