יקב בוטיק

יקב בוטיק הינו יקב בסדר גודל קטן המייצר כמות מוגבלת של יינות לאורך השנה. וזאת, תוך הטבעת החותם האישי של היקב ביינות אלו. מעוניינים לחגוג יום הולדת בדרך ייחודית? נהנים לשתות יין וברצונכם להעמיק את ידיעותיכם בתחום זה? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם יקב רמת נגב. החל מגידול הענבים ועד ייצור היין – עובדי היקב מבצעים כל פעולה בסטנדרט עבודה גבוה. כמו כן, יקב זה מציע סיורי יין מקיפים, טעימות יין כמו גם מארזי יין לכל אירוע.

יקב בוטיק: מה חשוב לדעת?

ככל שאנו מתבגרים, כך הולכת וגוברת ההכרה כי עלינו למצות את החיים במלואם. בין אם מדובר בטיול, מפגשים משפחתיים או שמא מדובר בחידוש קשרים עם חברים וותיקים – ישנן דרכים רבות לחוות חוויות חדשות וליצור זיכרונות יפים. מחפשים אחר אטרקציות חדשות ליום הולדתכם? מארגנים להוריכם מסיבת יום נישואין? כדי שניתן יהיה לחגוג אירועים אלו ואחרים על הצד הטוב ביותר, רצוי לחפש אחר יקב בוטיק – ולהתעניין בסיורים ובסדנאות שהוא מעביר.

כאשר אנו מדברים על יקב בוטיק, הכוונה היא ליקב אשר מייצר כמות מסוימת של בקבוקי יין מדי שנה – תוך הותרת החותם הייחודי של היקב ביינות אלו. בין אם מדובר במאות בקבוקי יין או שמא מדובר באלפים, מורגש בכל אחד ואחד מהם המגע האישי והאותנטי שלהם.

מעוניינים גם אתם לבקר ביקב מסוג זה? ברצונכם להעשיר את ידיעותיכם בכל הנוגע לתחום היין? בבואכם לחפש אחר יקב רלוונטי, רצוי לפעול בהתאם למספר נקודות עיקריות:

 • איתור מיקומו הגאוגרפי של היקב
 • בירור שעות וימי סיורי היין אותם מציע היקב
 • האם במסגרת הסיורים יהיו טעימות יין
 • מהי כמות המשתפים פר סיור יין
 • ועוד.

יינות משובחים וכשרים

היכרות מעמיקה עם תחום היין נושאת יתרונות רבים – וחושפת בפנינו עולם ומלואו. כדי שגם אתם תוכלו לרכוש מידע משמעותי זה, מומלץ ביותר לבקר ביקב רמת נגב. יקב זה כולל כרם המשתרע על פני למעלה מ-60 דונם. כמו כן, ייחודיותו של כרם זה הינו האדמה המשובחת והמאווררת עליה הוא עומד. בנוסף, נדגיש כי יקב זה מייצר יינות כשרים למהדרין.

נגישות
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקה
   החל קופון
   קופונים זמינים
   negev10 קבל 10% 10% הנחה נוספת לרגל יום העצמאות ה- 76 למדינת ישראל
   קופונים לא זמינים
   member10 קבל 10% 10% הנחה לחברי מועדון
   להתראות!
   אינך בגיל המתאים לבצע רכישות באתר.
   ברוכים הבאים לרמת נגב
   האם את/ה מעל גיל 18?

   אזהרה: מכיל אלכוהול
   מומלץ להימנע משתיה מופרזת