מארז יין

מארז יין

מארז יין הינו המתנה המושלמת בחגים, ימי הולדת, ימי נישואין ואירועים שמחים אחרים. מדי שנה בשנה, אנו נוהגים לכבד את היקרים לנו מכל ולהעניק להם מתנות מרשימות. במקביל, כדי שהשנה נקלע לטעמם של אהובינו ונשמח אותם – מומלץ לפנות אל יקב רמת הנגב ולהתעניין במארזי היין המשובחים שלהם. מארזים אלו מיועדים לעובדים וללקוחות שלכם? או שמא הם מיועדים לקרובי משפחה וחברים? אין ספק שבאמצעות מתנות מרשימות אלו תצליחו להפתיע את סביבתכם הקרובה – ולהעלות חיוך על פניהם. במקביל, נדגיש כי היינות של יקב זה הינם כשרים למהדרין ולפסח.

כיצד לבחור מארז יין?

רבים מאתנו מנהלים שגרת יום-יום עמוסה; שגרה המתבססת על שלל משימות כדוגמת הקמת משפחה, ניהול קריירה וכן הלאה. במקביל לכך, חשוב לא פחות לקחת פסק זמן ולהקדיש את שעות הפנאי שלנו לפעילויות האהובות עלינו. בין אם מדובר בסדנת טעימות יין או שמא מדובר בהדרכות מסוג אחר – אין ספק כי פעילויות אלו יעשירו את עולמנו.

במקביל לכל זאת, חושב לא פחות להעריך את החשובים לנו ביותר ולומר להם ´תודה´. מתקרב חג או יום הולדת של קרוב משפחה? בין אם מדובר בהרמת כוסית בעבודה, יום נישואין של ההורים או שמא מדובר במעמד מרגש אחר – מומלץ להשקיע במתנה ייחודית. וזאת, כאשר מארז יין הינו דוגמא בולטת ומומלצת ביותר.

כאשר אנו מדברים על מארז מסוג זה, הכוונה היא למתנה מרשימה ומושקעת אותה ניתן להרכיב בהתאם לתקציב הרלוונטי. בין אם מדובר במארז בודד או זוגי, ניתן יהיה לבחור את הכמות ואת סוגי היינות, הקונפיטורה ושמן הזית שירכיבו את המתנה.

פסח או ראש השנה מתקרבים? ההורים חוגגים יום נישואין? או שמא בת הזוג חוגגת יום הולדת? כך או כך, כדי להעניק ליקיריכם את המתנה המושלמת מומלץ לבדוק את הקטלוג של יקב רמת הנגב –ולהתרשם לטובה ממארזי היינות המרשימים. ורק בשמחות!

יינות מומלצים לראש השנה

מארז יין לראש השנה מחזיק ביתרונות רבים. מדי שנה אנו מתמודדים עם אותה ההתלבטות: איזו מתנה להעניק לעובדים, ללקוחות, לקרובי המשפחה ולחברים לקראת ראש השנה. הפעם, כדי לחרוג ממנהגנו ולהסיר את החששות מומלץ להתרשם מהמארזים שמציע יקב רמת נגב. בין אם מדובר במארז שי יחיד או זוגי, עומדות בפניכם אפשרויות מרשימות ביותר – כאשר כל המוצרים הינם כשרים למהדרין. מעבר לכך, נדגיש כי יקב זה הינו יקב משפחתי וחורט על דגלו את ערכי המצוינות בכל הנוגע לגידול הענבים וייצור היין.

לבחור מארז יין לראש השנה

בין ניהול קריירה מרשימה לצד תא משפחתי אוהב – נדמה כי שגרת יומנו הינה עמוסה ביותר. עם זאת, מומלץ לקחת פסק זמן ולהעריך את האנשים האהובים עלינו ביותר – כאשר ראש השנה זוהי התקופה בה אנו מחדדים ערכים אלו. במילים אחרות, כדי שנוכל להוקיר תודה למשפחה, לחברים ואף לעמיתים בעבודה – מומלץ ביותר לחשוב על מתנה ייחודית אשר תייצג זאת במדויק.

מתלבטים איזו מתנה להעניק להם הפעם? מומלץ להפתיע אותם עם מארז יין לראש השנה, כמובן! מארז שי זה נושא יתרונות רבים, וזאת לאור העובדה כי לא רק מקבל המתנה נהנה מהמטעמים – אלא גם כל משפחתו. לצד יתרון זה ורבים אחרים, מומלץ לפנות אל יקב בוטיק ישראלי ולהתעניין במגוון המארזים לחג אותם הוא מציע.

בהתאם לכמות וסוגי היינות, המטבלים והקונפיטורה כמו גם שמני הזית האיכותיים, כך תוכלו להרכיב מארז ולהזמין אותו בהקדם. כמו כן, תוכלו לוודא כי הוא אכן יגיע בתאריך הרלוונטי – כדי להעניק אותו בזמן. כמו כן, לאור סוגי המארזים השונים ניתן לבחור באחד העומד בתקציב שלכם.

לבחור את המארז המתאים

מתקרב ראש השנה ואתם מחפשים מתנה לעובדים ולמשפחה? מוזמנים לפנות אל יקב רמת נגב ולהתרשם לטובה מהקטלוג שלהם. כמו כן, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של יקב זה ולהתייעץ איתם לגבי בחירת המארז. חג שמח!

נגישות
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקה
   החל קופון
   להתראות!
   אינך בגיל המתאים לבצע רכישות באתר.
   ברוכים הבאים לרמת נגב
   האם את/ה מעל גיל 18?

   אזהרה: מכיל אלכוהול
   מומלץ להימנע משתיה מופרזת